Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow

  • 67 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gasten zullen zeker profiteren van Wi-Fi en parkeerplaatsen in 1-slaapkamer Wolodyjowskiego - Mokotow By Sun & Snow With Jacuzzi Warschau appartement, dat zich in de Mokotów wijk van Warschau bevindt. De lokale attracties omvatten onder andere Graf van de onbekende soldaat, op 15 minuten rijden verderop, en Wojska Polskiegostadion ligt binnen 4 km van het appartement van 67 m^2.

Voor een echt ontspannend verblijf kunnen gasten in deze accommodatie gebruikmaken van een kuursalon op het terrein. Wolodyjowskiego - Mokotow By Sun & Snow With Jacuzzi appartement heeft een bubbelbad en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt deze accommodatie een kitchenette met een magnetron, een waterkoker en een koelkast. Restauracja Kino Moskwa is in de buurt van dit appartement en biedt Europese keuken.

U kunt ook Universiteit van Warschau bereiken, op 7 km afstand. Één van de metrostations in de buurt van dit 1-badkamer appartement is Wilanowska, bereikbaar op 5-minuten wandelafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow Warschau
Sluzew Comfort Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Sluzew Comfort Apartment

685 m van de accommodatie
USD 74 USD 67
per nacht
Bukowinska 22A Apartment With Terrace By Bookinghost
Mobiele prijsaanbieding

Bukowinska 22A Apartment With Terrace By Bookinghost

8.6
Fantastisch 6 beoordelingen
727 m van de accommodatie
USD 699 USD 629
per nacht
Apartament Offi
Mobiele prijsaanbieding

Apartament Offi

9.8
Voortreffelijk 16 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement te vinden?
      Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement is in de Mokotów wijk van de stad gesitueerd, binnen 7 km van het Presidentieel paleis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement zijn onder andere Ulica Nowy Świat, het Presidentieel paleis, Warschau.
    • Hoeveel kost het om bij Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement te verblijven?
      De huurprijs van Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement is €230.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Het appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement?
      Restaurants in de buurt van Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement zijn onder andere Restauracja Kino Moskwa en Restauracja Otwarta Kuchnia restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement?
      Bij Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement vinden gasten een kitchenette met een oven.
    • Hoe groot is Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement?
      Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow appartement heeft een totale oppervlakte van 67 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Wolodyjowskiego - Mokotow With Jacuzzi, Sun & Snow Warschau
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten